Aktuality


Výlet do svíčkárny a čokoládovny do Šestajovic u Prahy – úterý 19. března 2019

Děti vyrobí, odlejí, ochutnají a ozdobí čokoládky, které si odvezou sebou domů a vyrobí si a ozbobí také svíčky. Těšíme se:)

 

Povídání s lektorkou o zimmních spáčích – čtvrtek 21. února 2019

Přijede za námi lektorka a bude dětem povídat o zimních spáčích. Děti se dozvědí, proč některá zvířata spí zimním spánkem, jak pomoci zvířatům v zimě, seznámí se s medvědem, jezevcem, ježkem, netopýry, zvířaty u krmelce. Originální výukové pomůcky a aktivity přiblíží dětem činnosti, které zvířata dělají před zimou a v zimě – jak získávají potravu, hledají a budují úkryt, probouzí se ze zimního spánku…

 

Přijede k nám divadýlko – v pondělí 28. ledna 2019

Přijede k nám divadýlko a našim dětem zahraje pohádku o cirkusu na kolečkách. Těšíme se:)

 

Pozvánka na Vánoční besídku – středa 12. prosince 2018

Zveme děti a jejich rodiče na vánoční besídku, kterou pořádáme ve

středu 12. prosince 2018 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičili krásné vánoční písničky. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)

 

Navštíví nás ježeček a netopýr:) – v pondělí 17. prosince 2018

Lektorka bude dětem vyprávět o zimních spáčích. Bude vyprávět o zvířatech v zimě, proč některá zvířata spí zimním spánkem, jak pomoci zvířatům v zimě, seznámí děti s medvědem, jezevcem,  ježkem, netopýry a zvířaty u krmelce. Děti si zahrají na zvířata, budou předvádět činnosti, které zvířata dělají před zimou a v zimě – jak získávají potravu, hledají a budují úkryt, probouzí se ze zimního spánku. Děti uvidí živého ježečka a netopýra. Těšíme se:)

 

Navštíví nás vlk:) – ve středu 14. listopadu 2018

Lektorka bude dětem vyprávět o opravdových vlcích a jejich zvyklostech. Děti se setkají s Hopinkou, fenkou československého vlčáka, která má ráda dětské pohlazení:)

 

Přijede k nám Divadýlko Koloběžka – ve středu 7. listopadu 2018

Divadýlko Koloběžka nám zahraje pohádku s názvem Trampoty čerta Huberta. Těšíme se:)

 

Přijde i kouzelník:) – v úterý 16. října 2018

V úterý 18. října k nám přijde dopoledne  kouzelník a ukáže nám svá nová kouzla. Bude také tvarovat zvířátka z balonků pro naše miláčky. Už se těšíme:)

 

Výlet na dýňovou farmu Bykoš – ve středu 26. září 2018

Ve středu 26. 9. pojedeme s dětmi na výlet na dýňovou farmu Bykoš. Děti na farmě uvidí spoustu druhů dýní, kozla, králíky, slepičky, traktor ale i skákacího klauna…. Ke svačince budeme mít dýňovou polévku:)

 

Přijede k nám divadýlko Koloběžka – v pondělí 24. září 2018 

Divadýlko Koloběžka nám zahraje pohádku  Co malí medvědi o podzimu nevědí. Těšíme se:)