Aktuality


Právě probíhá zápis na příští školní rok 2019/2020

Zapisujeme děti na příští školní rok 2019/2020. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, co naše úžasná a skvělá školka může nabídnout Vašim dětem. Těšíme se na Vás:)

 

Výlet do svíčkárny a čokoládovny do Šestajovic u Prahy – úterý 19. března 2019

Děti vyrobí, odlejí, ochutnají a ozdobí čokoládky, které si odvezou sebou domů a vyrobí si a ozbobí také svíčky. Těšíme se:)

 

Oslava St. Patrick´s Day – v pátek 15. března 2019

S dětmi ve školce budeme slavit svátek St. Patrick´s Day. Oblečeme se všichni do zelené, budeme slavit a hrát různé hry, přidejte se k nám:)

 

Povídání s lektorkou o zimmních spáčích – čtvrtek 21. února 2019

Do školky za námi přijede lektorka a bude dětem povídat o zimních spáčích. Děti se dozvědí, proč některá zvířata spí zimním spánkem, jak pomoci zvířatům v zimě, seznámí se s medvědem, jezevcem, ježkem, netopýry, zvířaty u krmelce. Originální výukové pomůcky a aktivity přiblíží dětem činnosti, které zvířata dělají před zimou a v zimě – jak získávají potravu, hledají a budují úkryt, probouzí se ze zimního spánku…

 

Do školky přijede divadýlko – v pondělí 28. ledna 2019

Do školky přijede divadýlko a našim dětem zahraje pohádku o cirkusu na kolečkách. Těšíme se:)

 

Pozvánka na Vánoční besídku – středa 12. prosince 2018

Zveme děti a jejich rodiče na vánoční besídku, kterou pořádáme u nás ve školce ve

středu 12. prosince 2018 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičili krásné vánoční písničky. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)

 

Ve školce nás navštíví ježeček a netopýr:) – v pondělí 17. prosince 2018

Lektorka bude dětem vyprávět o zimních spáčích. Bude vyprávět o zvířatech v zimě, proč některá zvířata spí zimním spánkem, jak pomoci zvířatům v zimě, seznámí děti s medvědem, jezevcem,  ježkem, netopýry a zvířaty u krmelce. Děti si zahrají na zvířata, budou předvádět činnosti, které zvířata dělají před zimou a v zimě – jak získávají potravu, hledají a budují úkryt, probouzí se ze zimního spánku. Děti uvidí živého ježečka a netopýra. Těšíme se:)

 

Ve školce nás navštíví vlk:) – ve středu 14. listopadu 2018

Lektorka bude dětem vyprávět o opravdových vlcích a jejich zvyklostech. Děti se setkají s Hopinkou, fenkou československého vlčáka, která má ráda dětské pohlazení:)

 

Do školky přijede Divadýlko Koloběžka – ve středu 7. listopadu 2018

Divadýlko Koloběžka nám zahraje pohádku s názvem Trampoty čerta Huberta. Těšíme se:)

 

Poslední 2 volná místa!!! 

Na tento školní rok 2018/2019 máme už jen poslední dvě volná místa!!! Jsme skvělá soukromá školka na Zbraslavi, spolupracujeme s Mensou ČR a máme kvalifikovaný personál a krásnou zahradu. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, co naše úžasná školka může nabídnout Vašim dětem.  Zavolejte na naše telefonní číslo 777925404 a domluvte si prohlídku. Těšíme se na Vás:)

 

Pozvánka na Halloween – středa 31. října 2018

Zveme všechny děti na halloweenskou oslavu, která se koná ve středu 31. října 2018 od 10.00 hodin. Přijďte k nám do školky a užijte si lehce strašidelný den plný her. Budeme vyřezávat dýně, malovat na obličej a hledat poklad na zahradě. Těšíme se na Vás:)

 

Do školky přijde kouzelník:) – v úterý 16. října 2018

V úterý 18. října přijde dopoledne do školky kouzelník a ukáže nám svá nová kouzla. Bude také tvarovat zvířátka z balonků pro naše miláčky. Už se těšíme:)

 

Výlet na dýňovou farmu Bykoš – ve středu 26. září 2018

Ve středu 26. 9. pojedeme s dětmi na výlet na dýňovou farmu Bykoš. Děti na farmě uvidí spoustu druhů dýní, kozla, králíky, slepičky, traktor ale i skákacího klauna…. Ke svačince budeme mít dýňovou polévku:)

 

Do školky přijede divadýlko Koloběžka – v pondělí 24. září 2018 

Divadýlko Koloběžka nám zahraje pohádku  Co malí medvědi o podzimu nevědí. Těšíme se:) 

 

V pondělí 3. září 2018 začíná nový školní rok;)

Pro naše děti jsme vytvořili úžasné prostředí k prožívání báječného dětství. Dětem jsme pořídili spoustu nových edukativních her a hraček. Těšíme se na nový školní rok;) 

 

V pátek 31. srpna 2018 bude ve školce probíhat sanitární a revizní den a školka bude po celý den zavřená.

 

Zápis na školní rok 2018/2019

Zapisujeme děti na příští školní rok 2018/2019. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, co naše skvělá školka může nabídnout Vašim dětem. Těšíme se na Vás:)

 

Školka je otevřená celé léto:)

Během prázdnin přijímáme i děti z jiných mateřských škol, tak přidejte se k nám! Školku je možné využít i na jednotlivé dny. Dopřejte Vašim dětem dny plné dovádění, štěstí a úžasných zážitků:)

Přes léto je otevírací doba školky od 8 do 17 hodin.

 

Pozvánka na závěrečnou besídku – garden party – ve čtvrtek 21. června 2018 od 15.30h

Srdečně zveme rodiče našich dětí a případné zájemce o naší školku. Přijďte se osobně podívat na naší besídku a uvidíte úžasné výkony dětí a výsledky práce našich lektorů. Když nám bude počasí přát, tak si užijeme besídku i následnou garden party na zahradě:)

 

Pozvánka na Dětský den – čtvrtek 31. května 2018

Ve čtvrtek dopoledne budeme ve školce s dětmi soutěžit, hrát hry a smát se. Srdečně Vás zveme:)

 

Do školky přijede Divadýlko Koloběžka – ve čtvrtek 17. května 2018

Divadýlko Koloběžka nám zahraje pohádku Šel zahradník do zahrady. Těšíme se:)

 

Výlet na zámek Berchtold – středa 25. dubna 2018 

Ve středu pojedeme s dětmi na výlet na pohádkový zámek Berchtold. Podíváme se táké do historického muzea. Těšíme se:)

 

Pozvánka na velikonoční dílničky – v úterý 27. března 2018 od 15.30h

S dětmi budeme ve školce pořádat Velikonoční dílničky. Budeme vyrábět velikonoční ozdoby, velikonoční přáníčka, malovat a barvit vajíčka, péct a zdobit velilkonoční perníčky, péct beránka….Srdečně Vás zveme:)

 

Pozvánka na Egg Hunting – ve čtvrtek 29. března 2018 od 10.00h

S dětmi budeme dopoledne ve školce hrát oblíbenou hru Easter Egg hunting, kdy budeme hledat schovaná vajíčka na zahradě – snad nám počasí bude přát.  Srdečně Vás zveme:)

 

Oslava St. Patrick´s Day – v pátek 16. března 2018

S dětmi ve školce budeme slavit svátek St. Patrick´s Day. Oblečeme se všichni do zelené, budeme slavit a hrát různé hry, přidejte se k nám:)

 

Návštěva Městské knihovny na Zbraslavi – úterý 13. března 2018

S dětmi se půjdeme podívat do Městské knihovny na Zbraslavi, do dětského oddělení. Měsíc březen je měsíc knihy, paní knihovnice nás provede, ukáže nejoblíbenější dětské knihy….

 

Výlet za koníky do Chuchle –  úterý 27. února 2018

S dětmi se pojedeme podívat na domluvenou prohlídku koní v Chuchli. Provádět nás bude opravdový dostihový jezdec:)

 

Pozvání na masopust – pondělí 19. února 2018 

Ve školce pro děti pořádáme Masopust aneb maškar není nikdy dost:) Budeme hrát hry, malovat na obličej, tančit se a uživat si přátel a přátelství:) Již do školky mohou děti přijít v kostýmech.

 

Ve školce nás navštíví ježek:) – úterý 13. února 2018

V úterý 13. února 2018 proběhne ve školce dopoledne povídání s externí lektorkou s názvem “Zimní spáči s ježkem“. Děti si budou povídat o zvířatech v zimě, proč některá zvířata spí zimním spánkem, jak pomoci zvířatům v zimě. Děti se seznámí s medvědem, jezevcem, ježkem, netopýry, zvířaty u krmelce atd. Děti si zahrají na zvířata, budou předvádět činnosti, které zvířata dělají před zimou a v zimě. Dozvědí se, jak získávají potravu, hledají a budují úkryt, probouzí se ze zimního spánku. A uvidí i živého ježka bělobřichého, který nespí zimním spánkem. Více informací najdete na: http://www.nyctalus.cz.

 

Poslední volné místo!!! 

Na tento školní rok 2017/2018 máme už jen jedno poslední volné místo!!! Jsme skvělá soukromá školka na Zbraslavi, spolupracujeme s Mensou ČR a máme kvalifikovaný personál a krásnou zahradu. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, co naše úžasná školka může nabídnout Vašim dětem.  Zavolejte na naše telefonní číslo 777925404 a domluvte si prohlídku. Těšíme se na Vás:)

 

Pozvánka na Vánoční besídku – úterý 19. prosince 2017

Zveme děti a jejich rodiče na vánoční besídku, kterou pořádáme u nás ve školce v úterý 19. prosince 2017 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičili krásné vánoční písničky. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)     

 

Pozvánka na pěkně vypečené odpoledne:) – čtvrtek 7. prosince 2017

Přijďte s námi strávit odpoledne plné zábavy a předvánoční atmosféry. Budeme péct a zdobit cukroví, vyrábět vánoční ozdoby a vánoční přáníčka. Vše se bude konat v naší školce ve čtvrtek 7. prosince 2017 od 15.30 hodin. Pro rodiče bude odměnou ochutnávka speciálního vánočního čaje. Těšíme se na vás:) 

 

Výlet do svíčkárny a čokoládovny do Šestajovic u Prahy – úterý 28. listopadu 2017

Děti vyrobí, odlejí, ochutnají a ozdobí čokoládky, které si odvezou sebou domů a vyrobí si a ozbobí také svíčky. Těšíme se:)

 

Ve školce nás navštíví netopýři:) - úterý 21. listopadu 2017

V úterý 21. listopadu k nám do školky přijde lektorka Ekocentra Nyctalus a bude dětem vyprávět o netopýrech, děti si budou moci i netopýra pohladit a uvidí jeho krmení:)

 

Pozvánka na Halloween – úterý 31. října 2017

Zveme všechny děti na halloweenskou oslavu, která se koná v úterý 31. října 2017 od 10.00 hodin. Přijďte k nám do školky a užijete si strašidelný den plný her. Budeme vyřezávat dýně, malovat na obličej a hledat poklad na zahradě. Těšíme se na Vás:)

 

Do školky přijde kouzelník:)

Ve středu 18. října 2017 přijde dopoledne do školky kouzelník a ukáže nám svá nová kouzla. Bude také tvarovat zvířátka z balonků pro naše miláčky. Už se těšíme:)

 

V pondělí 4. září 2017 začíná nový školní rok

Pro naše děti jsme vytvořili úžasné prostředí k prožívání báječného dětství. Během léta ve školce proběhlo malování a nezapomněli jsme ani na zahradu;) Dětem jsme také pořídili nové knihy a edukativní hračky. Těšíme se na Vás a Vaše děti:)

 

V pátek 1. září 2017 bude ve školce probíhat sanitární den a revizní den, školka bude po celý den zavřená.

 

Školka je otevřená celé léto:)

Během léta přijímáme do naší školky děti i na jednotlivé dny.

 

Pozvánka na závěrečnou besídku  v úterý 27. června od 15.30h

Srdečně zveme rodiče našich dětí a případné zájemce o naší školku. Přijďte se osobně podívat na naší besídku a uvidíte úžasné výkony našich dětí a výsledky práce našich lektorů. Když nám bude počasí přát, tak si užijeme besídku i na zahradě:)

 

Pozvánka na Dětský den – středa 31. května 2017

Ve středu 31. května budeme ve školce pořádát od 15.30 hodin Dětský den. Budeme soutěžit, hrát hry, kochat se našimi dětmi a smát se. Srdečně Vás zveme:)

 

Výlet na zámek Loučeň – pondělí 22. května 2017

S dětmi si prohlédneme zámek a poté si půjdeme užít legraci do zámeckého labyrintária:)

 

Zápis na školní rok 2017/2018 stále probíhá, přijďte se k nám podívat:)

Zapisujeme děti na školní rok 2017/2018. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, co naše úžasná školka může nabídnout Vašim dětem. Těšíme se na Vás!

 

Pálení čarodejnic

V pátek 28. dubna 2017 budeme s dětmi dopoledne pálit čarodejnici, opékat buřtíky a strašit se:)

 

Pozvánka na Egg Hunting a Velikonoční dílničky – ve středu 12. dubna 2017 od 15.30h

S dětmi budeme ve školce pořádat Velikonoční dílničky, vyrábět velikonoční přáníčka, malovat a barvit vajíčka a nakonec si na zahradě zahrajeme dětmi oblíbenou hru Easter Egg hunting, kdy budeme hledat schovaná vajíčka na zahradě – snad nám počasí bude přát. Srdečně Vás zveme:)

 

V úterý 18. dubna 2017 do školky přijede divadlo Koloběžka

V úterý 18. dubna 2017 k nám dopoledne do školky přijede divadlo Koloběžka a zahraje nám pohádku Jak ježibaba Kolobajzna slaví Velikonoce. Už se těšíme:)

 

Pozvánka na oslavu  St. Patrick´s day – pátek 17. března 2017

V pátek s dětmi ve školce budeme slavit svátek St. Patrick´s day. Oblečeme se všichni do zelené, budeme slavit a hrát různé hry:)

 

Pozvánka na Karneval – středa 22. února od 15.30h

Srdečně Vás zveme na dětský karneval, který budeme ve školce pořádat ve středu 22. února od 15.30hodin. Budeme hrát hry, malovat na obličej, tančit se a smát:)

 

Výlet do svíčkárny a čokoládovny do Šestajovic u Prahy – úterý 17. ledna 2017

Děti vyrobí, odlejí, ochutnají a ozdobí čokoládky, které si odvezou sebou domů a vyrobí si a ozbobí také svíčky. Těšíme se:)

 

Vánoční provoz – Informace

Po zjištění zájmu u rodičů ohledně otevření školky během vánočního času, kdy chcete mít své miláčky doma, na horách… jsme usoudili, že školka bude od úterý 27. 12. 2016 do pátku 30. 12. 2016 uzavřena. Provoz školky bude znovu zahájen v pondělí 2. ledna 2017. Všichni Vám i Vašim rodinám přejeme krásné prožití vánočních svátků plných rodinné pohody a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2017.

 

Pozvánka na Vánoční besídku – čtvrtek 15. prosince 2016

Zveme děti a jejich rodiče na vánoční besídku, kterou pořádáme u nás ve školce ve čtvrtek 15. prosince 2016 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičili krásné vánoční písničky. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)

 

Pozvánka na pěkně vypečené odpoledne:) – středa 30. listopadu 2016

Přijďte s námi strávit odpoledne plné zábavy a předvánoční atmosféry. Budeme péct a zdobit cukroví, vyrábět vánoční ozdoby a vánoční přáníčka. Vše se bude konat v naší školce ve středu 30. listopadu 2016 od 15.30 hodin. Pro rodiče bude odměnou ochutnávka speciálního vánočního čaje. Těšíme se na vás:)

 

Výlet na zámek Berchtold – úterý 8. listopadu 2016

V úterý 8. listopadu 2016 pojedeme s dětmi na výlet na pohádkový zámek Berchtold. Těšíme se:)

 

Pozvánka na Halloween – pondělí 31. října 2016

Zveme všechny děti na halloweenskou oslavu, která se koná v pondělí 31. října 2016 od 15.30 hodin. Přijďte si užít strašidelné odpoledne plné her. Budeme vyřezávat dýně, malovat na obličej a hledat poklad na zahradě – svítit si budeme jen lampiony, háááá, bojim, bojim:) Těšíme se na Vás.

 

Do školky přijde klaun:)

V úterý 18. října 2016 v 10 hodin dopoledne přijde do školky klaun v pirátském převleku, aby nás pobavil a také nás všechny namaluje:) Tomášek zároveň oslaví své 4. narozeniny. Už se těšíme.

 

Do školky přijde kouzelník:)

Ve čtvrtek 15. září 2016 v 10 hodin dopoledne přijde do školky kouzelník a ukáže nám svá nová kouzla. Bude také tvarovat zvířátka z balonků pro všechny naše miláčky. Už se těšíme:)

 

Ve čtvrtek 1. září 2016 začíná nový školní rok

Pro naše děti jsme vytvořili úžasné prostředí k prožívání báječného dětství:) Během léta ve školce proběhla kompletní renovace všech podlah, dubových parket, dřevěného schodiště a školka je celá krásně vymalovaná. Dětem jsme pořídili nové koberce a nové hračky. A nezapomněli jsme ani na zahradu;) Těšíme se na Vás a Vaše děti.

 

Ve středu 31. srpna 2016 bude ve školce probíhat sanitární den a školka bude po celý den zavřená.

31. srpna od 17 hodin, před začátkem školního roku pořádáme pro rodiče informativní schůzku. Účast je dobrovolná. Na programu schůzky budou především informace pro rodiče, jejichž děti ještě nechodili do žádné školky. Pro rodiče, kteří jsou s dětmi ještě na dovolených, budu v případě potřeby k dispozici pro osobní schůzku.

 

Školka je otevřená celé prázdniny

Stejně jako minulé roky přijímáme během prázdnin i děti z jiných mateřských škol. Během léta je možné naší školku využít i na jednotlivé dny, tak přidejte se k nám a dopřejte Vašim dětem dny plné dovádění, štěstí a úžasných zážitků:)

 

Pozvánka na závěrečnou besídku – ve čtvrtek 16. června 2016

Srdečně zveme rodiče našich dětí a případné zájemce o naší školku. Přijďte se osobně podívat na skvělé výsledky našich dětí a jejich učitelů. Když nám bude počasí přát, tak si užijeme besídku i na zahradě a stane se z ní nezapomenutelná zahradní party:)

 

Pozvánka na Dětský den – v úterý 31. května 2016

V úterý 31. května 2016 budeme ve školce pořádát od 15.30 hodin Dětský den. Budeme soutěžit, hrát hry, kochat se našimi dětmi a smát se. Srdečně Vás zveme:)

 

Pozvánka na Slet čarodejnic – ve středu 27. dubna 2016

Ve středu 27. dubna 2016 budeme ve školce pořádát od 15.30 hodin pálení čarodejnic aneb Slet čarodejnic. Budeme opékat buřty, hrát hry a smát se. Srdečně Vás zveme:)

 

Pozvánka na Egg hunting a Velikonoční dílničky – ve středu 23. března 2016

S dětmi budeme ve školce pořádat Velikonoční dílničky, vyrábět velikonoční přáníčka, malovat a barvit vajíčka a nakonec si na zahradě zahrajeme dětmi oblíbenou hru Easter Egg hunting, kdy budeme hledat schovaná vajíčka na zahradě – snad nám počasí bude přát. Srdečně Vás zveme.

 

Pozvánka na oslavu St. Patrick´s day – čtvrtek 17. března 2016

Zveme všechny děti na oslavu svátku St. Patrick´s day. Oblečte se do zelené a přijď te s námi slavit a hrát různé hry. Těšíme se na Vás:)

 

V úterý 8. března 2016 jedeme na bruslení a výlet do Černošic

S dětmi pojedeme v úterý 8. března 2016 na bruslení a výlet do Černošic, kde nakrmíme kachny a labutě, projdeme se podél řeky Berounky a také se budeme pod vedením zkušených trenérů učit bruslit:) Brusle i helmy jsou zajištěné.

 

Ve středu 27. ledna 2016 k nám dopoledne do školky přijede divadýlko a zahrají nám pohádku Fíčkova dobrodružství aneb Hurá do školy. 

Zajímá vás, co dělají školáci ve školách? Fíčka také! Společně si proto na školu zahrajeme. Vyzkoušíme si angličtinu, naučíme Fíčka počítat, v hudební výchově si zazpíváme a chybět nebude ani poznávání zvířátek v přírodovědě. Nakonec se vypravíme do tělocvičny. Těšíme se:)

 

Vánoční provoz – informace

Provoz školky bude znovu zahájen v pondělí 4. ledna 2016. Po zjištění zájmu u rodičů ohledně otevření školky během vánočního času, kdy chcete mít své miláčky doma, na horách… jsme usoudili, že školka bude od středy 23. 12. 2015 do 3. 1. 2016 uzavřena. 

Všichni Vám i Vašim rodinám přejeme krásné prožití vánočních svátků plných rodinné pohody a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2016.

 

Pozvánka na Vánoční besídku – čtvrtek 17. prosince 2015

Zveme děti a jejich rodiče na vánoční besídku, kterou pořádáme u nás ve školce ve čtvrtek 17. prosince 2015 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičili krásné vánoční písničky. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)

 

Čtvrtek 26. listopadu – Pozvánka na pěkně vypečené odpoledne:)

Přijďte s námi strávit odpoledne plné zábavy a předvánoční atmosféry. Budeme péct a zdobit cukroví, vytvářet svíčky, ozdoby a vánoční přáníčka. Vše se bude konat v naší školce ve čtvrtek 26. listopadu od 15.30 hodin. Pro rodiče bude odměnou ochutnávka speciálního vánočního čaje, který s dětmi pro vás připravíme. Těšíme se na vás:)

 

V pátek 20. listopadu 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadýlko 

V pátek 20. listopadu 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadýlko a zahrají nám interaktivní pohádku O veselém podzimu. Těšíme se:)

 

Pozvánka na Halloween – čtvrtek 29. října 2015

Zveme všechny děti na halloweenskou oslavu, která se koná ve čtvrtek 29. října 2015 od 15.30 hodin. Přijďte si užít strašidelné odpoledne plné her. Budeme vyřezávat dýně, malovat na obličej a hledat poklad na zahradě – svítit si budeme jen lampiony, háááá, bojim, bojim:) Těšíme se na Vás.

Ve středu 9. září 2015 přijde do školky kouzelník:)

Ve středu 9. září 2015 v 10 hodin dopoledne přijde do školky kouzelník a ukáže nám svá nová kouzla. Bude také tvarovat zvířátka z balonků pro všechny naše miláčky.

Už se těšíme:)

 

Vítáme ve školce nové kamarády:)

Připravili jsme pro naše nové děti na celý první zářijový týden báječný program, zábavné hry, abychom si užili zahrady a pěkného počasí.

 

Školka je v létě otevřená od 13. 7. až do 31. 8. 2015:)

Dopřejte Vašim dětem dny plné dovádění, zábavy, her, štěstí a zážitků:)

Naše úžasná školka i se zahradou je přes prázdniny otevřená i pro kamarády našich školkových dětí.

 

V úterý 23. června od 15.30 hodin pořádáme závěrečnou besídku tohoto školního roku

Děti si pro Vás připravily písničky a taneční představení, když nám bude počasí přát, tak si užijeme příjemné odpoledne i se zahradní party:)

Srdečně zveme také případné zájemce o naší školku, přijďte se podívat na skvělé výsledky našich lektorů.

 

V úterý 16. června 2015 jdeme s dětmi navštívit stanici Hasičského záchranného sboru na Zbraslavi

V úterý 16. června 2015 jdeme s dětmi odpoledne navštívit stanici Hasičského záchranného sboru na Zbraslavi. Budeme si povídat o hasičích, ohni a co dělat, když…

 

V úterý 9. června 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadlo Koloběžka

V úterý 9. června 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadlo Koloběžka a zahraje nám pohádku Na návštěvě v Broučkově, už se těšíme:)

 

V úterý 26. května 2015 budeme ve školce s dětmi pro rodiče pořádat Pizza piknik

V úterý 26. května od 15.30 hodin budeme ve školce s dětmi pro rodiče pořádat Pizza piknik.

Děti vlastnoručně připraví pizzu a saláty pro své rodiče. Budeme na zahradě hrát různé hry a radovat se:)

 

Ve středu 20. května 2015 pojedeme na výlet do Davle

Ve středu 20. května 2015 pojedeme s dětmi dopoledne na výlet do Davle. Podíváme se na historické památky Davle, do přírody a v přístavu na lodičky:)

 

Zápis na školní rok 2015/2016 právě probíhá, přijďte se k nám podívat:)

Právě probíhá zápis na školní rok 2015/2016. Přijďte se k nám podívat a pohrát si třeba u nás na zahradě a přesvědčit se, co naše skvělá školka může nabídnout Vašim dětem.

Těšíme se na Vás!

 

 

Ve středu 29. dubna 2015 budeme ve školce pořádát od 15. 30 hodin pálení čarodejnic aneb Slet čarodejnic

Ve středu 29. dubna 2015 budeme ve školce pořádát od 15.30 hodin pálení čarodejnic aneb Slet čarodejnic. Snad nám vyjde i počasí a budeme moci využít i zahradu k zábavě a opékání buřtů. Srdečně Vás zveme:)

 

Ve středu 15. dubna 2015 jdeme s dětmi dopoledne navštívit stanici Zdravotnické záchranné služby

Ve středu 15. dubna 2015 jdeme s dětmi dopoledne navštívit stanici Zdravotnické záchranné služby na Zbraslavi. Budeme si povídat o sanitce, záchranářích, doktorech, pacientech…

 

V pátek 3. dubna 2015 od 11 hodin si děti ve školce užijí hledání velikonočních vajíček 

V pátek 3. dubna 2015 od 11 hodin si děti ve školce užijí  hledání velikonočních vajíček  (Easter Egg Hunt), budou hledat na zahradě schovaná vajíčka a hrát hry. Zveme Vás:)

 

Ve středu 11. března 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadlo a zahrají nám interaktivní pohádku O pejskovi a kočičce

Ve středu 11. března 2015 k nám dopoledne do školky přijede divadlo Aporia a zahrají nám interaktivní pohádku na motivy klasické pohádky O pejskovi a kočičce. Pejsek a kočička chtějí žít jako lidé. A rozhodnou se proto umýt špinavou podlahu, následně se ale budou muset umýt také. Jak to všechno dopadne, to se děti dozví v této úsměvné pohádce:)

 

Ve čtvrtek 5. března 2015 Vás zveme na Maškarní masopustní rej od 15.30 hodin

Přijďte si s námi ve čtvtek 5. března 2015 od 15.30 hodin užít Maškarní masopustní rej a odpoledne plné dětských her.

Budeme také malovat na obličej, tančit a smát se:)

 

Ve středu 18. února 2015 pojedeme do divadla na pohádku Kouzelný les

Ve středu 18. února 2015 pojedeme s dětmi do centra do divadla Reduta na Národní třídě na dětské dopolední představení s názvem Kouzelný les. Také se projdeme centrem Prahy. Už se těšíme:)

 

Ve středu 11. února 2015 pojedeme na bruslení a výlet do Černošic

S dětmi pojedeme ve středu 11. února 2015 na výlet do Černošic, kde nakrmíme kachny a labutě, projdeme se podél řeky Berounky a také se budeme pod vedením zkušených trenérek učit bruslit:) Brusle i helmy jsou zajištěné.

 

Informace: Vánoční provoz

Provoz školky bude znovu zahájen v pondělí 5. ledna 2015. Po zjištění zájmu u rodičů ohledně otevření školky během vánočního času, kdy chcete mít své miláčky doma, jsme usoudili, že školka bude od pondělí 22. 12. 2014 do 2. 1. 2015 uzavřena. Všichni Vám i Vašim rodinám přejeme krásné prožití vánočních svátků plných rodinné pohody a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2015.

 

Pozvánka na Vánoční besídku – pátek 19. prosince 2014 

Zveme děti a jejich rodiče na naší vánoční besídku, kterou pořádáme u nás ve školce v pátek 19. prosince 2014 od 15.30 hodin. Děti si pro rodiče nacvičily krásné vánoční písničky a taneční vystoupení. Přijďte se na naše malé šikuly podívat. Těšíme se na Vás:)

 

Pozvánka na Mikulášskou besídku – pátek 5. prosince 2014 

Zveme všechny děti a jejich rodiče na Mikulášskou besídku, kterou pořádáme u nás ve školce v pátek 5. prosince 2014 od 15.00 hodin. Besídka bude laděná do pohody, pro děti jsme připravili soutěže s čertovskou tématikou a mikulášskou nadílku. Budeme péct i vánoční cukroví a vyrábět vánoční přáníčka. Těšíme se na Vás:)

 

Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 k nám přijede maňáskové divadlo

Ve čtvrtek 20. 11. 2014 k nám dopoledne do školky přijede maňáskové divadlo a zahrají nám pohádku Tři prasátka. Představení bude trvat přibližně 45 minut, už se všichni těšíme:)

 

Pozvánka na Halloween – čtvrtek 30. října 2014

Zveme všechny děti na halloweenskou oslavu:), která se koná ve čtvrtek 30. října 2014 od 15.30 hodin. Přijďte si užít strašidelné odpoledne plné her. Budeme vyřezávat dýně, malovat na obličej a hledat poklad na zahradě – svítit si budeme jen lampiony, háááá, bojim, bojim:) Těšíme se na Vás.

 

Otevřeno přes školní prázdniny

Školka je otevřená i v době školních prázdnin v týdnu od 27.10 do 31. 10. 2014.  Zavřeno je jen ve státní svátek v úterý 28. 10. 2014.

 

Dračí workshop – čtvrtek 9. října 2014

Zveme všechny děti na Dračí workshop, který se bude konat ve čtvrtek 9. října