O nás


Přijímáme děti již od 2 let. 

Jsme soukromá česká mateřská školka, umístěná v krásné prvorepublikové vile na Zbraslavi s nádhernou a prostornou zahradou plnou herních prvků. Poskytujeme služby preprimární edukace. U nás jsou Vaše děti nejen hlídány, ale také úspěšně vzdělávány a vychovávány. Pro děti máme připravený bohatý výukový a výchovný plán. Jsme akreditovaným školským zařízením poskytujícím vzdělávání, které vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání MŠMT a zároveň používáme také prvky Montessori pedagogiky.

Denní program děti rozvíjí a baví. V naší školce se děti rozhodně nenudí:) Ke každé ratolesti přistupujeme individuálně a přihlížíme k jejímu specifickému psychickému a fyzickému vývoji.  Pro vaše dítko vytváříme rodinné prostředí plné důvěry a pohody. Naši učitelé a učitelky mají špičkové vzdělání v oblasti pedagogiky a psychosociálních věd. 

Velkou pozornost věnujeme dětem v předškolním věku a jejich předškolní přípravě. Výuku v této důležité fázi zaměřujeme na snadný přechod dětí do školy. výslovnost. Grafomotorické dovednosti dětí rozvíjí speciální pedagog  a pravidelně nás navštěvuje logoped, který dbá na správnou

Jsme školka, která spolupracuje s Mensou ČR a při výuce využíváme také vzdělávací metodu NTC Learning.

NTC Learning je unikátní systém učení dětského mozku za pomoci cvičení, která mají vědecký základ v průkaznosti zvýšení efektivity využívání mozkové kapacity v dětském věku. Výzkumy poukazují na fakt, že dětský mozek zakládá 75 % všech neuronových synapsí (propojů) do věku 7 let – z toho 50 % vznikne dokonce do věku 5 let. Tento argument je průkazný k tomu, abychom věnovali velmi významnou pozornost předškolnímu věku, efektivitě učení a využívání dětské paměti.

V ceně školného je kroužek anglického jazyka, kroužek vaření a pečení, jóga; taneční, výtvarný a hudební kroužek. Ve školce také nabízíme golfový kroužek.

Naše děti jsou také každý den v kontaktu s anglickým jazykem, protože sídlíme ve stejné budově jako anglická školka Abacus Adventures. Děti se tak naprosto nenásilně setkají s anglickým jazykem, kamarády, kteří mluví anglicky a angličtinu si zamilují  :)

 

Denní program:

  7:15 –   8:55   Volné hraní, povídání s kamarády, s učitelkou, skládání puzzles, hraní s playdough….
  9:00 – 10:00   Vzdělávací část
10:00 – 10:20   Svačina
10:20 – 11:00   Dopolední aktivity (kreslení, vyrábění, práce na pracovních listech)
11:00 – 12:30   Hry venku na zahradě, procházka
12:30 – 13:00   Oběd
13:00 – 15:00   Odpočinek /pohádky/předškolní příprava
15:00 – 15:30   Svačina
15:30 – 17:00   Odpolední činnost (tanečky, golfový kroužek, hudební kroužek, jóga, pečení a pohybovky) / volné hraní uvnitř nebo venku na zahradě.

Děti naší zahradu milují a jsou rády na čerstvém vzduchu. Když je pěkné počasí, tak si rodiče své vyběhané a spokojené miláčky přímo ze zahrady vyzvedávají:)

Vaše děti naučíme nejen kotrmelec a chytat a házet míč:)